Facebook Pixel Code
Bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy
  • Dostawa za darmo już od 199,99 zł.
  • Różne dogodne formy płatności - wybierz najdogodniejszą z nich (przelew, PayU, Visa, MasterCard, pobranie, RATY PayU itd.).
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny - dla konsumentów).
  • Szyfrowane dane i transakcje - certyfikat SSL. Jako lider na rynku stale ułatwiamy i usprawniamy proces zakupowy.
  • Legalnie działająca firma na terenie Polski, do każdego zakupu dodawana jest faktura VAT.
  • PLANUJESZ WIĘKSZE ZAKUPY? POPROŚ O INDYWIDUALNĄ WYCENĘ - będziesz zaskoczony, że może być tak tanio! Wskaż interesujące Cię produkty i wyślij zapytanie na adres biuro@tools4pro.pl wpisując w tytule WYCENA.
Narzędzia na raty

regulamin sklepu internetowego

px1 Baza wiedzy

Każdy z nas kupując narzędzia, czy to prywatnie do własnego warsztatu, czy jako zaopatrzeniowiec do zakładu produkcyjnego chciałby wybrać możliwie jak najlepiej. Bardzo często jednak zakup utrudnia brak informacji lub brak wiedzy o przeznaczeniu poszczególnych narzędzi i ich właściwościach. Najlepsze narzędzia to niekoniecznie te najdroższe lub jak w przypadku narzędzi pneumatycznych i elektronarzędzi te najmocniejsze. W tym miejscy postaramy się wyjaśnić czym należy się kierować przy wyborze poszczególnych narzędzi, na co należy zwracać uwagę i jak dopasować dane narzędzie do zadania, które przy jego użyciu zostanie wykonane. Znajdziesz to między innymi informację o wytrzymałości wybranych nasadek i akcesoriów udarowych marki King Tony, maksymalnych siłach (momentach) z jakimi należy dokręcać poszczególne śruby, czy postaramy się przejść przez problemy, które pojawiają się przy wyborze klucza dynamometrycznego lub klucza udarowego. Postaramy się wyjaśnić jak powinna wyglądać prawidłowa eksploatacja narzędzi oraz ich konserwacja. Kilka słów poświęcimy również na wyjaśnienie kwestii jakie narzędzia wybrać kierując się materiałem z którego są wykonane, postaramy się omówić różnicę miedzy nasadkami udarowymi, a zwykłymi oraz przekazać informacje o prawidłowym dopasowaniu poszczególnych narzędzi do czynności, które za ich pomocą chcemy wykonać.

Systematycznie będziemy dodawać wpisy i rozszerzać naszą bazę wiedzy by kupowanie narzędzi stało się przyjemnością.

Aby przejść do BAZY WIEDZY kliknij poniższy obrazek. 

BAZA WIEDZY O NARZĘDZIACH tools4pro.pl

do góry do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl