Facebook Pixel Code
Gwarancja

Narzędzia przez nas oferowane posiadają gwarancję producenta lub autoryzowanego dystrybutora na terenie Polski. Poniżej informacje dotyczące gwarancji poszczególnych grup produktów.

 

KING TONY

Narzędzia ręczne King Tony objęte są pełną gwarancją wymiany z tytułu wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja ważna jest pod warunkiem używania narzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem, przestrzegania instrukcji i wskazówek, odpowiedniej konserwacji oraz nie dotyczy normalnego zużycia podczas eksploatacji. Gwarancja niniejsza nie jest ograniczona w czasie. Gwarancja nie obejmuje produktów przerobionych lub samodzielnie naprawionych.
 
Narzędzia pneumatyczne, hydrauliczne, elektronarzędzia, latarki, prostowniki, ładowarki, urządzenia pomiarowe, podnośniki, pojemniki mające kontakt z płynami eksploatacyjnymi i pozostałe urządzenia z grupy "Urządzenia warsztatowe KT" oraz klucze dynamometryczne King Tony objęte są 12 miesięczną gwarancją liczoną od daty zakupu. Gwarancja ważna jest pod warunkiem używania narzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem, przestrzegania instrukcji i wskazówek w niej zawartych oraz odpowiedniej konserwacji. Przy reklamacji wymagane jest przedstawienie przez ostatecznego nabywcę kserokopii dokumentu zakupu potwierdzającego okres gwarancyjny. W przypadku niespełnienia powyższego warunku naprawa będzie odpłatna. Gwarancja nie obejmuje produktów przerobionych lub samodzielnie naprawionych.
 
Akumulatory w latarkach oraz innych urządzeniach przez nie zasilanych objęte są 6-miesięczną gwarancją liczoną od daty zakupu. Gwarancja nie obejmuje produktów przerobionych lub samodzielnie naprawionych.
 
Gwarancją nie są objęte :
 
  1. mechanizmy zapadkowe oraz kwadraty napędzające zastosowane w grzechotkach i kluczach dynamometrycznych,
  2. bity, końcówki do wkrętaków i wkrętarek, końcówki (bity) osadzone w nasadkach oraz klucze typu "L" i "T" ( torx, resi torx, imbus itp.),
  3. narzędzia, które noszą znamiona nieprawidłowego lub niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania oraz narzędzia uszkodzone mechanicznie lub uszkodzone po przez działania wysokiej temperatury lub chemikaliów,
  4. redukcje udarowe: 4863P, 4873P, 6864P, 6874P, 8866P, 9868P,
  5. części ulegające zużyciu w trakcie normalnej eksploatacji (np. ostrza szczypiec tnących, przecinaków, noży; wykrętaki do uszkodzonych śrub; adaptery w zestawach do zarabiania przewodów itp.)
Urządzenia warsztatowe w tym pneumatyczne i hydrauliczne, latarki oraz narzędzia z grupy "UW" (numery katalogowe zaczynające się od „HC” i „HJ” w tym marka SchafferTechnik) objęte są 12 miesięczną gwarancją liczoną od daty zakupu. Przy reklamacji wymagane jest przedstawienie przez ostatecznego nabywcę kserokopii dokumentu zakupu potwierdzającego okres gwarancyjny. W przypadku niespełnienia powyższego warunku naprawa będzie odpłatna. Ładowarki i akumulatory zasilające urządzenia z grupy „UW” objęte są 6-miesięczna gwarancją. Gwarancja ważna jest pod warunkiem używania narzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem, przestrzegania instrukcji i wskazówek, odpowiedniej konserwacji oraz nie dotyczy normalnego zużycia podczas eksploatacji. Gwarancja nie obejmuje produktów przerobionych lub samodzielnie naprawionych.
 
Kupujący będący konsumentem może skorzystać, według swojego wyboru, z uprawnień gwarancyjnych bezpośrednio u gwaranta we wskazanych serwisach oraz z uprawnień przysługujących mu od Sprzedawcy z tytułu rękojmi, na zasadach szczegółowo określonych w ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 - Kodeks cywilny. Jeżeli Kupującym jest przedsiębiorca rękojmia jest wyłączona.

 

 

Pozostałe narzędzia (DONMET, HCB, TJG, inne marki) objęte są roczną gwarancją (12 miesięcy) liczoną od daty zakupu. Przy reklamacji wymagane jest przedstawienie oryginału bądź kserokopii dokumentu zakupu lub równoważnego potwierdzającego okres gwarancyjny. Akumulatory w latarkach ręcznych oraz lampach warsztatowych objęte są 6 miesięczną gwarancją. 

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz wątpliwości jakie warunki gwarancji dotyczą produktu zakupionego przez Ciebie lub jak skorzystać z gwarancji udzielonej przez danego producenta skontaktuj się z nami - biuro@tools4pro.pl lub +48 883590470.

Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon, faktura lub inny równoważny potwierdzający zakup; karta gwarancyjna) aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego - stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji. Jeżeli została dołączona karta gwarancyjna do produktu należy ją zachować i okazać w przypadku zgłoszenia gwarancyjnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
cww trust seal
Sklep internetowy od home.pl