Facebook Pixel Code
O nas

Jesteśmy młodą firmą o wielkich ambicjach! Sprzedażą narzędzi zajmujemy się od końca 2014 r. Do końca 2015 r. skupialiśmy się wyłącznie na zaopatrywaniu lokalnych dystrybutorów w województwach dolnośląskim, opolskim, śląskim i mazowieckim w narzędzia marki King Tony oraz kilku innych producentów. W styczniu 2016 r. rozpoczęliśmy sprzedaż internetową, również detaliczną. Stale wzbogacamy ofertę o nowe produkty i producentów. 

Zaufaliśmy platformie Click Shopdzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@tools4pro.pl.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
tools4pro.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
cww trust seal
Sklep internetowy Shoper.pl