Facebook Pixel Code

Promocja 35 marki King Tony na świecie

Bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy
  • Dostawa za darmo już od 299,99 zł (paczki do 25 kg).
  • WAŻNE! - od 01.01.2020 r. nie ma możliwości wystawienia faktury do paragonu bez nr NIP firmy! Dokonując zakupu na firmę koniecznie podaj nr NIP. 
  • Różne dogodne formy płatności - wybierz najdogodniejszą z nich (przelew, PayU, Visa, MasterCard, pobranie, RATY PayU itd.).
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny - dla konsumentów).
  • Szyfrowane dane i transakcje - certyfikat SSL. Jako lider na rynku stale ułatwiamy i usprawniamy proces zakupowy.
  • Legalnie działająca firma na terenie Polski, do każdego zakupu dodawana jest paragon lub faktura VAT.
  • PLANUJESZ WIĘKSZE ZAKUPY? POPROŚ O INDYWIDUALNĄ WYCENĘ - będziesz zaskoczony, że może być tak tanio! Wskaż interesujące Cię produkty i wyślij zapytanie na adres biuro@tools4pro.pl wpisując w tytule WYCENA.
Narzędzia na raty
Konieczność konserwacji narzędzi

Każdy z nas chciałby, aby zakupione narzędzia bez problemu służyły mu przez wiele lat, bez konieczności częstej wymiany na nowy sprzęt. W osiągnięcia tego celu trzeba jednak dbać o ich stan techniczny, a także dokonywać regularnej konserwacji, zakładającej kilka podstawowych działań.

Regularne sprawdzanie stanu technicznego
Istotną zasadą, która ma wpływ na trwałość wykorzystywanych narzędzi, jest cykliczne sprawdzanie stanu technicznego. W ten sposób można na bieżąco kontrolować stopień zanieczyszczenia, poziom smarowania oraz powstawanie ewentualnych usterek. Dzięki temu można w odpowiednim momencie zareagować, gdy będzie jeszcze możliwe skuteczne zabezpieczenie sprzętu przed poważniejszymi usterkami.

Czyszczenie
W przypadku wszystkich użytkowanych narzędzi, powinno się przede wszystkim czyścić je, najlepiej za każdym razem po wykonanej pracy. Usuwanie powstających pyłów, dostającego się do środka piasku, kurzu, a także innych zanieczyszczeń, które mogą zmniejszyć wydajność urządzenia oraz negatywnie wpłynąć na ich wytrzymałość, jest bardzo ważne podczas dokonywania konserwacji.

Smarowanie
Bardzo ważnym działaniem w przypadku większości elektronarzędzi jest staranne ich smarowanie odpowiednim środkiem, przeznaczonym do użytkowanego narzędzia. W ten sposób można zapobiec powstawaniu korozji oraz utrzymać wydajność na pożądanym poziomie.

Użytkowanie zgodnie z zaleceniami
Ważnym elementem konserwacji narzędzi jest ich wykorzystywanie zgodnie z zaleceniami producenta pod względem stosowania zgodnie z przeznaczeniem oraz doboru odpowiednich akcesoriów. W innym przypadku takie działania mogą spowodować powstawanie uszkodzeń, które zmniejszą żywotność naszego sprzętu.

Przechowywanie
Powinno się również pamiętać o tym, aby przechowywać narzędzia we właściwym miejscu. Taką lokalizacją z pewnością będzie suche miejsce, które wolne jest od wilgoci, mogącej sprzyjać powstawaniu rdzy i pogorszeniu się stanu technicznego elementów metalowych wykorzystywanych urządzeń. Szczególnie jest to ważne w okresie jesienno-zimowym, gdy wilgoć oraz niskie temperatury mogą mieć większy wpływ na wytrzymałość przechowywanych w tym miejscu narzędzi.

do góry do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
cww trust seal
Sklep internetowy od home.pl